شرایط و قوانین استفاده از سیبمو

 • کاربران موظف اند که اگر یکی از مخاطبانشان درباره سیبمو یا یکی از قابلیت های آن از آنها سوالی کرد، سرویس سیبمو را به صورت خیلی خلاصه معرفی کنند.
 • تمامی کاربران باید عضو کانال تلگرام @Sibmo باشند زیرا تمامی اطلاع رسانی ها از طریق این کانال انجام میشود.
 • تمامی کاربران موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند و در صورت مغایرت ، حساب کاربری شخص بلاک خواهد شد. درصورت دریافت هرگونه اطلاعیه یا اخطار از سمت مراجع قضایی ، سیبمو کاملا تحت قوانین و شرایط اعلام شده از سمت مراجع مذکور عمل خواهد کرد.
 • مسئولیت محتوایی که توسط کاربران با استفاده از سیبمو انتشار داده میشود (مثل تصویر پروفایل، نام نمایشی، و ...) فقط با خود کاربر هست و سیبمو نسبت به محتوایی که کاربران با استفاده از سیبمو انتشار میدهند هیچ مسئولیتی ندارد در صورتی که کاربر خاطی از محتویاتِ غیر اخلاقی و خارج از چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه استفاده نماید، با شخص مذکور برخود جدی خواهد گردید و در بعضی شرایط خاص احتمال مسدود شدن حساب کاربر خاطی وجود دارد.
 • هدف سیبمو صرفا کمک به افراد جهت دریافت حمایت مالی و ارائه دادن خدماتی در رابطه با نمایش دادن حمایت های مالی بر روی پخش زنده و خدمات مربوطه دیگر است. مسئولیت و عواقب فعالیت هایی که کاربران توسط سیبمو انجام میدهند با خود کاربران است و درصورتی که خطایی در هر زمینه ای از کاربر سر زد یا به دلیل نحوه فعالیت های کاربران در سیبمو، مشکلی برای کاربری پیش آمد سیبمو مسئولیتی نخواهد داشت و سیبمو در برابر نحوه استفاده کاربران از این سرویس پاسخگو نیست.
 • هیچ کدام از کاربران سیبمو حق واگذاری اکانت کاربری خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد. در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده فرد حقیقی/حقوقی که به عنوان کاربر در سیبمو ثبت نام نموده میباشد.
 • اطلاعاتی که کاربران یا استفاده کنندگان سایت داخل سیبمو وارد میکنند توسط پروتکل SSL رمز نگاری محافظت میشود و درصورتی که کاربران اطلاعات شخصی خود مثل رمز عبور را در جایی بجز سایت رسمی سیبمو وارد کنند یا به هر شکل دیگر افراد متفرقه به اطلاعات شخصی کاربر دسترسی پیدا کنند، در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیت فقط با خود کاربر هست.
 • کاربران اجازه انجام هیچ تغییری در هیچ قسمتی از کد ها و قسمت های دیگر سیبمو را ندارند و فقط درصورت نیاز اجازه تغییر کد های مربوط شیوه نمایش داده شدن ابزار هایی که روی پخش زنده نمایش داده میشوند را دارند.
 • کاربران موظف هستند که اطلاعات خود را به صورت صحیح داخل سیبمو وارد کنند و اگر به دلیل اشتباه وارد شدن اطلاعات توسط کاربر، مشکلی پیش آمد سیبمو هیچ مسئولیتی ندارد.
 • هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه ثبت نام با هویت شخص حقیقی یا حقوقی دیگر را ندارد و در صورت نقض کردن مورد مذکوره، با فرد خاطی برخورد خواهد شد و احتمال اینکه حساب سیبموی که توسط فرد خاطی ساخته شده است، از دسترس فرد خاطی شود وجود دارد.
 • در صورت ایجاد هرگونه مزاحمت برای پشتیبانی دسترسی شما از پیشتیبانی برای همیشه قطع خواهد شد و در بعضی مواقع و در شرایط خاص، احتمال مسدود شدن حساب سیبمو کاربر خاطی وجود دارد.
 • سیبمو این اجازه را دارد که در هر زمان قوانین و شرایط استفاده را تغییر دهد و کاربران موظف اند که به صورت دوره ای و قبل از هر بار استفاده از سرویس، قوانین و شرایط استفاده از سیبمو را بررسی نمایند.
 • برای استفاده از سیبمو، کاربران باید صاحب حساب زرین پال یا آیدی پی که توسط زرین پال یا آیدی پی بعد از ارسال مدارک مورد نیاز تایید شده باشد باشند.
 • مبالغ حمایت های انجام شده بطور کامل و مستقیم بلافاصله بعد از تکمیل شدن عملیات پرداخت به حساب زرین پال یا آیدی پی ای که کد درگاه ارائه به سیبمو شده متعلق به آن است انتقال داده میشود و در صورت بروز هرگونه مشکل مربوط به تراکنش های انجام شده سیبمو هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
 • در صورتی که تراکنشی بطور غیر مجاز انجام شود (برای مثال بدون اطلاع و بدون اجازه از صاحب کارت تراکنشی انجام شود) و موضوع توسط مراجع قانونی یا صاحب اصلی کارت پیگیری شود، مسئولیت عواقب آن با فرد دریافت کننده است و سیبمو نسبت به تراکنش های انجام شده و نسبت به احراز هویت از حامیان هیچگونه مسئولیتی ندارد و مسئولیت عواقب احتمالی تراکنش های انجام شده به عهده فرد دریافت کننده مبلغ است.
  احتمال بروز اینگونه مشکلات برای تمامی تراکنش ها با مبالغ کم یا زیاد وجود دارد ولی احتمال بروز اینگونه مشکلات برای تراکنش ها با مبالغ بالا بیشتر است و به همین دلیل پیشنهاد میشود برای کاهش احتمال بروز این گونه مشکلات محدودیت سقف مبلغ درگاه بر روی مبالغ زیاد قرار داده نشود و حتی المقدور از انجام دهندگان تراکنش هایی که احتمال میدهید در آینده مشکل ساز باشند احراز هویت انجام دهید. (جهت احراز هویت برای مثال میتوانید از فرد انجام دهنده تراکنش مدارکی مانند تصویر کارت ملی و مدرک صوتی که مبنی بر انجام شدن تراکنش توسط فرد مورد نظر باشد دریافت کنید)
 • استفاده از سیبمو به معنای این است که کاربر قوانین و شرایط استفاده از سیبمو و قوانین اجرایی زرین پال را، در زمان استفاده کردن از این سرویس، به صورت کامل مطالعه کرده و تمامی آنهارا بطور کامل قبول دارد.
 • سیبمو این اختیار را دارا می باشد که در صورت صلاح دانستن، از تمام اختیارات و توانایی های خود در هر زمینه ای در راستای فراهم سازی محیطی بهتر برای تمامی کاربران و یا در جهت منافع سیبمو، استفاده نماید.
 • شرایط استفاده از سیبمو میتواند با توجه به صحبت ها و توافقاتی که با بعضی کاربر ها انجام میشود، برای کاربر های مختلف متفاوت باشد.
 • در صورتی که کاربری تخلفی کند و یا عملی انجام دهد که به ضرر سیبمو باشد یا قوانین و شرایط استفاده را نقض کند و یا به هر دلیلی اشتباهی مرتکب شود و یا برای سیبمو مشکلی ایجاد کند و یا به هر دلیل دیگری، سیبمو میتواند به هر شکل که صلاح بداند با کاربر خاطی برخورد کند و احتمال مسدود شدن حساب سیبمو کاربر برای همیشه وجود دارد.
 • اگر حساب سیبمو فرد حقیقی یا حقوقی به هر دلیلی مسدود شد، آن فرد اجازه استفاده از سیبمو با روش های دیگر (مثلا ساختن حساب جدید جهت استفاده از سیبمو) را ندارد. تنها راه استفاده دوباره از سیبمو برای حساب های مسدود شده تماس با پشتیبانی است و بعد از تماس با پشتیبانی در صورت امکان، مسدودیت حساب کاربر رفع میشود.
آخرین تغییرات در شرایط و قوانین استفاده از سیبمو در روز 27 تیر 1399 ایجاد شده است و تمامی کاربران تا پنج روز بعد از تاریخ ایجاد تغییرات موظف به مطالعه این صفحه و پذيرش و رعايت قوانين و شرایط استفاده جديد هستند.